مشهورترین نوجوانان میلیونر کارآفرین

چهارشنبه, 19 خرداد 1395 ساعت 20:07 نوشته شده توسط 

مشهورترین نوجوانان میلیونر کارآفرین

در این خبر با فعالیت های جاستین بیبر، نیک دالویزیو، برایان وونگ کیپ، کامرون جانسون، مدیسون رابینسون آشنا می شوید.

جاستین بیبر

بیبر یکی از مشهورترین نوجوانانی است که تبدیل به کارآفرین میلیونر شده است و از حوزه خوانندگی پاپ به حوزه تکنولوژی قدم گذاشته و در چند کمپانی برای سرمایه گذاری سهام خریده است. سال گذشته فوربس درآمدهای دو سال او را حدود ۱۰۸ میلیون دلار تخمین زد.

————————————————————————————————-

نیک دالویزیودالویزیو نابغه ساخت برنامه ها و اپلیکیشن، در سن ۱۷ سالگی برنامه Summly که برای خلاصه کردن اخبار بود را به قیمت ۳۰ میلیون دلار به یاهو فروخت. او حالا کارمند تمام وقت یاهو است.

————————————————————————————————-

برایان وونگ کیپاین جوان ۱۹ ساله برای اداره توسعه کسب و کار در Digg استخدام شد. وونگ شبکه جوایز موبایل به نام Kiip را ترتیب داد که در تبلیغات موبایل تحول ایجاد کرد. تابحال این کمپانی ۱۵ میلیون دلار سرمایه گذاری داشته است.

————————————————————————————————-

کامرون جانسونکامرون جانسون اولین کسب و کار خود را در ۹ سالگی آغاز کرد و برای مهمانی های خانوادگی خود، دعوتنامه درست کرد. او بعداً چندین کسب و کار دیگر از جمله فضای تبلیغاتی اینترنتی و کارت های تبریک و … درست کرد و دارایی خالص او قبل از اتمام دبیرستان از ۱ میلیون دلار گذشت.

————————————————————————————————-
مدیسون رابینسون

دمپایی های مدیسون رابینسون ۱۵ ساله بیش از ۱ میلیون دلار فروش کردند و حالا این کمپانی او را به سمت میلیونر شدن سوق می دهد. مانند هر کارآفرین موفق دیگری، او نیز محصولاتش را به تیشرت، کلاه، اپلیکیشن و کتاب داستان گسترش داد.


منبع : برترین هاکاربر آنلاین

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تازه ها

 • انتشار کتاب، انتشار پول

  در حالی که نویسندگان ایرانی همه از اوضاع مالی می نالند، در جدیدترین لیست فوربس از ثروتمندترین نویسندگان دنیا، چند جوان توانسته اند از راه نوشتن پول های کلان به دست بیاورند.

  ادامه مطلب...
 • چرا زاکربرگ اینستاگرام یک میلیاردی را خرید؟

  در هجدهم ماه مه، قرار بود سهام فیسبوک در بازار بورس به شکل عمومی عرضه شود و صرفا یک ماه پیش از این اتفاق بسیار حساس، زاکربرگ اعلام کرد که یک اپلیکیشن دو ساله به اشتراک گذاری تصویر را به نام «اینستاگرام» خریداری کرده است.

  ادامه مطلب...
 • اینستاگرام، مغازه‌ای برای همه

  اینستاگرام فروش اینترنتی توی ایران را زیر و رو کرد. الان تعداد کسانی که این کار را می کنند، هر روز بیشتر می شود، پس دیگر نمی تواند خیلی به صرفه باشد، مگر برای قدیمی ترها که مشتری های ثابتی دارند.

  ادامه مطلب...
 • درآمد اپ نویسان ایرانی میلیاردی شد

  گزارش ها از بازار اپ های اندرویدی حاکی از آن است که این روزها بازار خرید و فروش اپ های اندرویدی در ایران داغ داغ است و البته در این میان اوضاع برخی از برنامه نویسان اندرویدی بسیار سکه شده است.

  ادامه مطلب...
 • کدام شرکت‌ ها بیشترین افراد میلیاردر را دارند؟

  طبق آماری که به تازگی توسط یک موسسه در شانگهای منتشر شده، تعداد ۲۱۸۸ فرد میلیاردر در دنیا وجود دارد. این افراد از طریق کسب و کارهای خودساخته یا خانوادگی و یا کار در شرکت‌های بزرگ و معتبر، به این درآمد و ثروت دست یافته‌اند.

  ادامه مطلب...